Informacje:
  • Nabór

"Miejski Klub Sportowy Łódź" ogłasza nabór do sekcji tenisa stołowego!!! Treningi odbywaja sie we wtorki i czwartki, w godzinach 17-19 w sali gimnastycznej SP 111 w Łodzi. Zajęcia prowadzone są pod okiem zawodników i trenerów ligi Polskiej i Niemieckiej.

Więcej szczegółów po kontakcie z naszym biurem:

biuro@mkslodz.pl

• Witamy

Dnia 07.09.2013 została uruchomiona strona Miejskiego Klubu Sportowego Łódź. Od tej pory będziemy starali się na bieżąco uzupełniać jej zawartość oraz poszerzać treść o różne informacje ze świata tenisa stołowego.

Partnerzy:

Nabór

Data:2013-10-31

Więcej szczegółów po kontakcie z naszym biurem:

biuro@mkslodz.pl